• Stopáž: 20:49 minut
 • Kategorie: Břicho
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

V tomto videu si zacvičíme mé oblíbené cviky na břišní svaly. Na přímý břišní sval, budeme tvarovat pas posilováním šikmých břišních svalů a zaměříme se i na problematické spodní břicho. Určitě vám doporučuji shlédnout video z kategorie základy – Jak se vyhnout bolestem krku a šíje při cvičení a také Jak správně rolovat. Video je rychlejší, ale nemusíte dodržet všechna opakování a můžete cvičit pomaleji, případně na chvíli zastavit a odpočinout si. Po tomhle tréninku břišní svaly zaručeně ucítíte a při pravidelném cvičení jistě brzy uvidíte výsledky 🙂

4 Comments
 1. Raduza

  Perfektní posilovačka, dala jsem všechno, ale s velkým vypětím sil. Je to skvělý pocit. Díky moc.

  • Kristýna Karmazínová

   Díky moc, Radu! Uvidíte, že až se za čas vrátíte, nebude to tak náročné😊 (ale makačka to bude vždycky😅)

 2. Pavla

  Pěkné cvičení, děkuji. A docela posilovačka i na přední stehna. 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji, ano to máte pravdu, to je také😊

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat