• Stopáž: 8:38 minut
 • Kategorie: Dolní polovina těla
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Kratší, ale intenzivnější lekce na zadek a zadní stranu stehen, která zadek hezky pozvedne a udělá tzv. butt lift 😍  I když je koncipovaná na dolní polovinu těla, posílíme i šikmé břišní svaly a posílíme střed. 🤰🏻 Tuto lekci cvičím ve svém 2. trimestru těhotenství, takže ji mohou zkusit i těhotné, nicméně ji pro těhotné doporučuji pokud jste zvyklé cvičit, protože je náročnější a poměrně rychlá. Nebo si můžete vybrat pár cviků a cvičit je ve svém vlastním tempu😉

2 Comments
 1. Lucie

  Ahojky,

  tyto krátké lekce prostě miluji 😀 😀

  • Kristýna Karmazínová

   Díky moc, já taky, hlavně po ránu 😊

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat