Video je dostupné pouze předplatitelům.

Pilates zaměřené na dolní polovinu těla, ale posílíme i core, protože není Pilates bez zapojení středu těla, že 😊 Budeme rýsovat stehna a zadek ze všech směrů, abychom komplexně posílili a protáhly všechny svaly na nohou. Pokud chcete, přiberte závaží, já mám 0,5kg, což úplně stačí😉

  • Stopáž: 23:18
  • Kategorie: CELÉ TĚLO
  • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

2 Comments
  1. MiVa

    Tak, Kristýnko, makačka to byla! Začalo to tak nevinně, ale ve finále jsem zase stírala pot. Na konci výborné protažení 👏, které v kombinaci s cyklovýlety velice vítám. Jen krásné dny 🙋‍♀️

  2. Klára

    Parádní makačka, hlavně na vnitřní stehna. Mám jen kilová závaží, tak snad budu zítra chodit 😀

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat