• Stopáž: 14 minut
 • Kategorie:
 • Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

No excuses video

Video je dostupné pouze předplatitelům.

Málo času? Tak v tom případě si zacvičte toto video, ve kterém za minimum času procvičíme celé tělo! Břicho,pas,boky,hýždě i záda do čtvrt hodinky⏱

12 Comments
 1. Markéta

  Milá Kristýnko,
  moc děkuji za stálá i nová videa. Přesně jak píšete, když s Vámi člověk začne cvičit, těší se na každou svoji chvilku s Vámi. Děkuji! S pozdravem a přáním plného a pevného zdraví.
  Market

  • Kristýna Karmazínová

   děkuji moc, Marketko!

 2. Kateřina Zahradníková

  Super rychlovka😉👍

  • Kristýna Karmazínová

   děkuji!🥰❤️

  • Kristýna Karmazínová

   děkuji🥰

  • Veronika

   Wau! Super rychlovka uložím si na dovču

 3. Zuzana

  Kristýnko,je to prěsně to co sem hledala :-)!Sice se na podlaze válím ještě jako velryba, ale věřím ,že s vašim cvičením do roka a do dne bude ze mne pružný delfín 😃

  • Kristýna Karmazínová

   Zuzko, děkuji moc!! Jsem ráda, že Vám cvičení padlo do noty a přesně jak píšete, stačí pravidelnost a do roka a do dne to bude 😃

 4. Barbora

  Kristýnko,
  tato krátká videa cvičím velmi ráda. Moc mi vyhovují. Mám také tři děti a času mám méně.Nicméně jsem se po cca 4 měsících pravidelného cvičení (2-3 x týdne) podle Vašich videí dopracovala ke každodennímu cvičení a jsem fyzicky schopna zvládnout už Vámi nachystaný program na celý týden. Mám radost, pokroky na mém těle jsou opravdu konečně vidět a mohu potvrdit Vaše slova, že pilates tvaruje nohy (samozřejmě nejen ty). Konečně se za ně nestydím, vždy byly takovou tou mojí Achillovou patou. Děkuji za opravdu skvělá videa a vlastně celý koncept 🥰.
  Barbora

  • Kristýna Karmazínová

   Baru, děkuji moc, velice si toho vážím a jsem ráda, že jste živým důkazem toho, že tato metoda opravdu funguje😉🥰👍🏼

 5. Světlana

  Super krátké cvičení.Děkuji😀

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat