• Stopáž: 6:57 minut
 • Kategorie: Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Rychlá a velice oblíbená sestava na nohy a zadek, kterou ráda a často cvičím. Pojďte si ji zacvičit se mnou, pokud hledáte rychlé cvičení na pár minut, které je ale vždy cítit!

5 Comments
 1. Akrabka

  Mam moc rada, kdyz je na den na blogu jedna lekce treba do 30 minut a jedna takovahle kratsi, ja tomu rikam bonusova 😉 Zacvicim si ji, kdyz mam jeste cas a energii a mam z toho pak super pocit. Navic kdyz si clovek zacvici jen jednu serii, lepe si ji pak vtiskne do pameti a muze si zacvicit z hlavy pak kdykoliv 😉

  • Kristýna Karmazínová

   To jsem moc ráda! Díky za tip, ráda udělám více takových!

 2. Milu

  Ano, Kristynko, z casovych duvodu jsou tahle mini cviceni super. Nekdy proste chybi energie, cas nebo chut a tyto pidi lekce postaci k dobremu pocitu, ze se aspon “neco” delo??

 3. Andrea

  Kristynko,
  miluju tahle kratka videa. Je to velmi motivujici. Zacvicila jsem si k tomu i kratke na bricho a je to. Musle super!!!

  Andrea

  • Kristýna Karmazínová

   Díky, tak to jsem ráda!! Už mám vymyšlená i další, často tak cvičím, když není čas ☺️

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat