• Stopáž: 17:35 minut
 • Kategorie: Dolní polovina těla
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Pojďte si zacvičit na celou dolní polovinu těla, mám pro vás připravené nové zábavné cviky pro rýsování nohou, stehen a zadku. Cvičit mohou i těhotné, celá lekce bude probíhat na boku. Sama jsem ve videu ve druhém trimestru těhotenství. Nicméně lekce patří mezi náročnější, takže ji doporučuji pokud jste zvyklé cvičit a samozřejmě poslouchejte své tělo a upravte/pozastavte video podle svých aktuálních potřeb.

ZDE JE ČLÁNEK O CVIČENÍ V TĚHOTENSTVÍ

11 Comments
 1. Brigita

  Děkuji za video u vody, moc pěkné prostředí. ? Pro mě náročněhjší, ale jsem začátečník. Cvičila jsem jenom to, co mi dovolily nohy. Těším se na další cvičení. ?

  • Kristýna Karmazínová

   Moc děkuji! Jsem ráda, že se cvičení líbilo! Uvidíte, že časem zvládnete video celé 🙂

 2. Pavla

  Ahoj,

  moc chválím celou lekci, už s tebou cvičím asi 3 měsíce a konečně už zvládnu všechny cviky bez toho, abych si dělala pauzy. A to jsem si myslela, že s postupujícím těhotenstvím to bude stále obtížnější, ale je to spíš naopak. Teď v 8. měsíci je to zatím asi nejsnadnější 😀

  • Kristýna Karmazínová

   No tak to je paráda!!!👏🏻 Kdy máte termín? Nebo už je mimi na světě?😍

 3. Hana

  Hotovo, bylo to moc fajn a už se těším, až také budu moct cvičit venku.

 4. Tereza

  Tohle video je jedno z mích nejoblíbenějších 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   to jsem ráda, já side leg série miluju😊

 5. Pavla

  Kristýnko, cvičení se mi moc líbilo, v nohách jsem s Vámi udělala pokroky.. 🙂

 6. Milu

  A zase moc pekne a velmi vydatne cviceni a trosku jine kombinace cviku, kdy svaly uz trochu upely😁Ale je to bajo cviceni a v teto podivne dobe nenahraditelne a velmi povzbuzujici, at nam fyzicka vydrzi👌Moc dekuji Kristynko👏👏Krasny vikend

  • Kristýna Karmazínová

   moc děkuji, Miluško!

 7. Terez V.

  Jsem zvykla cvicit, ve fitku se dřít, ale vase videa me vzdycky polozi. 😀 Perfektni.☺️

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat