• Stopáž: 49 minut
  • Kategorie:
  • Celé tělo
  • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


kruh hodina
Video je dostupné pouze předplatitelům.

Pilates kruh je skvělá pomůcka, díky které pocítíme svaly, o kterých jsme třeba ani nevěděli😊 a pomůže nám více zaktivovat náš ,,power house“ neboli střed těla. Budeme se učit více zapojit břišní svaly a pověnujeme se celému tělu. Posílíme a protáhneme všechny svaly na těle v této hodinové lekci.

1 Comment
  1. Petra

    nechtělo se mi, ale nakonec sem si zacvičila a cítím se lépe! vůbec se to nezdá, drobné cviky, ale všechno mě bolí:) (jen v dobrém:)

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat