• Stopáž: 14:55 minut
 • Kategorie: Celé tělo
 • ZDARMA

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

Léto se blíží a plavková sezona také! Pojďte se připravit s pilates!  Tentokrát pěkně od vody z krásné jarní přírody. Budete potřebovat pouze podložku.

6 Comments
 1. Milu

  Vsechna “decka” jsem nedala. Zacala jsem se prohybat v bedrech?? Chce to vylepsit kondici?Mate muj obdiv, Kristynko, s jakym nasazenim cvicite?Hezke dny

  • Kristýna Karmazínová

   To nevadi, neni nutne vzdy dodrzet presny pocet opakovani, klidne si to upravte podle sebe a casem se k videu vratte. Je lepsi delat mene opakovani, ale precizne? Moc děkuji!?

 2. Pavla

  Kristýnko, zase a opět moc hezká lekce. 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   moc děkuji!!🥰

 3. Milu

  No, rok je za mnou (nami) a ty decka ne a ne vsechny🥴 To je k neuvereni!!! Jde o ty decka obou nohou najednou😏Tak jednou se to musi povest😁Jinak super navrat. Krasne ledove dny 👋👋👋

 4. Patrik Barnet

  Dobrý den , dobré posilování břišních partií , nicméně prosím o zlepšení kvality zvuku mikrofonu . Na videu nejste skoro vůbec slyšet .
  Děkuji a přeji hezký den Patrik Barnet

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat