Video je dostupné pouze předplatitelům.

Tohle je cvičení na celé tělo, které zvládnete za půl hodinky. Můžete přidat lehká kotníková závaží ( já mám ve videu 0,5 kg ), která použijeme i na zápěstí, ale můžete cvičit úplně bez pomůcek a použít pouze váhu svého těla a dosáhnete stejně tak skvělého tréninku. Pro začátečníky doporučuji určitě poprvé cvičit bez závaží.

Ve videu mám závaží Bala, ale můžete najít i podobná o váze 1 pound tj. cca 0,5 kg

V pozadí hoří svíčka Kett’s Candle (svíčky z prémiového vosku s dřevěným knotem v ručně odlévaném českém skle ) doporučuji pro příjemnou vůni a k dotvoření pohodové atmosféry https://www.kettscandles.com

 • Stopáž: 31:31 minut
 • Kategorie: celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

9 Comments
 1. Kristýnko, opět super cvičení. Po celodenním sezení v práci u počítače mi tohle cvičení hned zlepšilo den, děkuji 😘 mám moc ráda Vaše svižnější cvičení . Už se těším na další 😉

 2. Jana

  Skvělé nové video…..

  • Lenka

   Skvělé video, děkuji 😉

 3. Pavla

  Parádní cvičení, Cvičila jsem bez závaží a i tak to bylo pěkně cítit. Super! 🙂

 4. Ivana

  Video je skvělé až po závěr, kdy cvičení na paže náhlé zrychlení, což mě rozhodilo a moc se to nedá stíhat.

 5. Alice

  Po celodenním sezení u počítače jsem si při cvičení protáhla/zaposilovala skvěle celé tělo. Ještě přidám trochu strečinku a cítím se výborně.

 6. Monika Wimerová

  Skvělé video 👍🏻

 7. lenkapola@centrum.cz

  super!!!

 8. Martina

  perfektní, jako vždy …….

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat