Video je dostupné pouze předplatitelům.

Rychlovka na celé tělo, když nemáte moc času. Nic nevynecháme! Zacvičíme si na core a záda, stehna a hýždě a nakonec i paže. Tohle video je ideální na ráno, nebo i na večer, když jste si nestihli zacvičit během dne. Můžete přibrat kotníková závaží (já mám 0,5 kg), ale klidně cvičte jen s váhou vlastního těla.

 • Stopáž: 18:38
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

10 Comments
 1. Vlaďka

  Milá Kristýnko, tohle cvičení mi dneska sedlo jak poklice na hrnec. Dneska se mi cvičit nechtělo, necítila jsem se na nějaké delší video, ale tohle cvičení mě tak nějak příjemně nakoplo. Mám pocit dobře odvedené práce a cítím se prostě fajn. Patří Ti velké díky a samozřejmě palec nahoru.
  A taky samozřejmě chválím Tvou dcerku, ty třepající nožky byly kouzelné:-)

 2. Jana

  🙂 🙂 🙂 Príma lekce , to jsem přesně na dnešní večer potřebovala… video s dcerkou bylo pěkný rozptýlení. Musela jsem se smát jak kmitala nožičkama 🙂

 3. Klára

  „Malá holčička taky cvičí“… znělo mi dneska u hlavy 😀 Takže za nás super rozptýlení, klidně více takových videí s asistentkou, jen věřím, že to stříhání je potom na déle 🙂

 4. Alena

  Milá Kristýnko,
  dnes jsem teprve před chvilkou přišla domů a toto krátké cvičení mi sedlo. Je vidět, že malá cvičí s vámi a byla to milá vzpomínka na mládí a cvičení s dětmi. Děkuji za lekci oběma.

  • Lucie

   Super lekce! Úplně mi vlila energii do žil 😆🌺

 5. Alice Tůmová

  Super cvičení, krátké, ale cítím se po něm uvolněná a zároveň mám pocit, že jsem i zaposilovala (vyzkoušela jsem nová závaží 0,75 kg, sotva jsem zvedla nohy, takže musím ubrat).

 6. MiVa

  Parádní lekce a jako bonus malá princeznička – je božíííí 👏👏 Krásné dny, Kristýnko 🙋‍♀️

 7. Veronika

  Zdravím Kristýnko, myslela jsem si, že to dnes nedám. Venku horké peklo, doma snad ještě větší. Přesto jsem se odhodlala a musím říct, že tohle video je super na tyhle horké dny. Pěkně to utíká, celé tělo je cítit aniž by člověk kolaboval. Ukládám na další pekelné dny. Veronika

 8. Daniela

  Dnes som cvičila s Tebou prvý krát,cvičenie super ďakujem🙂

 9. Adela

  skvělá lekce, ukládám 🙂

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat