• Stopáž: 29:37 minut
 • Kategorie: Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

V tomto videu budeme cvičit na celé tělo, kromě přímých břišních svalů. 🤰🏻Proto je lekce vhodná i pro těhotné, nicméně v těhotenství cvičení vždy uzpůsobte svým aktuálním potřebám.

4 Comments
 1. Barbora

  Někdy mi připadá, že čím pomalejší tempo, tím náročnější 🙂 Vyžaduje to preciznost a opravdu cítím to břicho i jen při pohybu rukama v kočce. Stabilita zatím není v mém případě ještě úplně dokonalá, ale třeba u protahovacích cviků cítím, jak moc už jsem se za těch devět měsíců posunula, a to mám radost 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   Ano, Baru, je to tak. Ono se to nezdá, ale právě často pomalejší lekce jsou mnohem náročnější. Ale proto je dobré to kombinovat, protože tady u těch pomalejších se naučíme správně zapojovat hluboký stabilizační systém, který pak lépe – a hlavně pořádně zapojíme při rychlejších lekcích 🙂 Moc děkuji za zpětnou vazbu!?

 2. Pavla

  Ahoj, musím pochválit skvělou lekci, právě jsem v šestém měsíci a náročnost mi připadá akorát. Hodně mi to pomáhá udržovat se aspoň v nějaké kondici a cítím se potom dobře 🙂 Děkuji moc za videa!

  • Kristýna Karmazínová

   Moc děkuji, Pavli! V druhém trimestru jsem si cvičení užívala nejvíce, tak jsem ráda, že se Vám lekce líbí! 😘

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat