• Stopáž: 17:35 minut
 • Kategorie: Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Protahovací lekce na celé tělo, vhodná i pro těhotné. Uleví od bolestí zad, protáhne zkrácené prsní svaly a zaměříme se i na posílení svalů pánevního dna.

ZDE JE ČLÁNEK O CVIČENÍ V TĚHOTENSTVÍ

9 Comments
 1. klára k

  dekujii, dekuji, dekuji..

 2. klára k

  dekujii, dekuji, dekuji..:-)

  • Kristýna Karmazínová

   Já děkuji Vám 🙂 ?

 3. Věra

  Krásné ranní protažení, děkuji

  • Kristýna Karmazínová

   díky moc💕

 4. Věra

  Nádherné cvičení

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji moc!!💕

 5. Ivana

  Skvělé protažení i ve třetím trimestru:)

 6. Pavla

  Většinou jsem tyto cvičení vynechávala, ale dnes se mi cvičit vůbec nechtělo, tak abych nevynechala, zvolila jsem toto pomalejší protažení. A musím říct, že to bylo tak příjemné cvičení, které mi dodalo potřebnou energii a cítím se teď naprosto skvěle. Super, moc děkuji a doporučuji ostatním.

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat