Video je dostupné pouze předplatitelům.

Přeneste se do Dubaje a zacvičte si se mnou na celé tělo. Můžete cvičit bez pomůcek, nebo přidat posilovací gumu (Thera-band) a pilates míč ( overball )

Toto video je z posledního pilates pobytu u moře v UAE🌴

 • Stopáž: 54:41 minut
 • Kategorie: celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

6 Comments
 1. Jana

  Skvělá nakopávačka do nového roku, to jsem přesně potřebovala. Hned ráno jsem natěšeně rozklikla nové cvičení a bomba 🙂 Krásný nový rok 🙂 🙂 🙂

 2. JanaS

  Perfektni cvičení 🙂 Klepou se mi ruce i nohy a jsem šťasná 😀
  Vše nej…. do nového roku!

 3. MilVan

  Kombinace 2 pomůcek v 1 lekci je super nápad👏Trochu jsem se obávala délky cvičení a po pravdě 2x jsem se zašetřila, ale jinak – samozřejmě parádní cvíčo, Kristýnko.
  Pevné zdraví, mnoho energie a dobrou vizi v novém roce přeji Vám i Vašim blízkým🙋‍♀️🙋‍♀️

 4. Hanka

  Kristýnko, skvělá nakopavaci lekce po svátečním lenošení! Díky 🤩!
  Přeji všechno nejlepší do nového roku 🥳🤩, hlavně pevné zdraví!

 5. Toto nové cvičení je skvělé, perfektně mi vyhovuje, procvičím si celé tělo, více pomůcek mne baví…Cvičím s Vámi již 3 rokem a stále se na cvičení těším, pokaždé si vyberu něco jiného , doporučuji ho svým pacientům.Přeji Vám hodně zdraví, štěstí a domácí pohody.

 6. Vlaďka

  Super cvičení Kristýnko👏 Cítím se dokonale posílená, protažená, příjemně unavená a zároveň nabitá👍 prostě paráááda😉

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat