Video je dostupné pouze předplatitelům.

V tomto videu budeme intenzivněji posilovat celé tělo, ideální pomůckou k tomuto cvičení bude overball – pilates míč. Pokud ho nemáte, můžete cvičit bez něj.

Video vzniklo na pláži v Ras Al Khaimah, tak si můžete vyzkoušet cvičení u moře na pilates pobytu s námi😉🌴

 • Stopáž: 48:33 minut
 • Kategorie: celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

6 Comments
 1. Jana

  Perfektní, vlítla jsem na to hned ráno 🙂 až tak jsem se těšila na nové video a nezklamalo 🙂

 2. Martina Lojdová Vrátilová

  Kristýnko, tak toto je nejlepší cvičení z Dubaje. I přes bolest zubu jsem si ho užila a alespoň chviličku myslela na něco jiného. Moc moc moc ti děkuji. Ještě si nechám včerejší cvičení (asi na večer) a teď se běžím učit. Fakt to bylo suprácký!!!

 3. Vlaďka

  Ahoj Kristýnko,
  dávám 1*😊 Perfektní posilování, super protažení, moře na obzoru, skvělá hudba, milá lektorka, no, co víc si přát😊 snad jen být na té pláži i v reálu😂Overball dodává cvičení ještě větší náročnost a spolu s Pilates kruhem patří mezi mé oblíbené. Jen tak dál👏

 4. Super cvičení, overball je moje oblíbené náčiní, ráda se ke cvičením vracím. 🙂
  Kdy bude další Dubaj? Už je znám ten dubnový termín?

 5. Lucka

  Super video! Děkuji 🙂

 6. Michaela

  Skvělá lekce, moc děkuji, už ji dávám do oblíbených 🙂

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat