• Stopáž: 10:00 minut
 • Kategorie: horní polovina těla
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Desetiminutovka - záda

Video je dostupné pouze předplatitelům.

Desetiminutovky můžete cvičit buď samostatně, nebo si je sestavit dle libosti do delší lekce. Také je můžete cvičit po nějaké době dynamické zátěže např. 30-40 min.(rychlá chůze, běh…) při redukci hmotnosti. Nebo pokud začínáte a moc se vám zatím do cvičení nechce, zkuste pilates jen 10 minut denně a uvidíte, že i tak budete brzy cítit změny na svém těle!

3 Comments
 1. Michaela

  Dnešni moje prvni cvičeni,prvni desetiminutovka,musim rici,ze super,jen nevim,kterym videem zacit,jsem začatečnik,uz se tesim na zitra,dalsi lekce?dêkuji,że jste?

  • Kristýna Karmazínová

   Tak to je super! Ja moc dekuji! V podstate lze cvicit vse, pripadne si cvik modifikovat – napr. pri cviceni na bricho polozit hlavu dolu atd. , nebo nedelat tolik opakovani. Uvdite, ze po par lekcich uz zacatecnik nebudete 🙂

  • Hana

   parádní rychlovka, je omezená kapacita oblibenych sérií? už se mi pěkně plní. Děkuji za prima cvičení.

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat