• Stopáž: 11:38 minut
  • Kategorie: 10 minut | paže
  • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Desetiminutovka - ruce

Video je dostupné pouze předplatitelům.

Desetiminutovky můžete cvičit buď samostatně, nebo si je sestavit dle libosti do delší lekce. Také je můžete cvičit po nějaké době např. 30-40 min. dynamické zátěže(rychlá chůze, běh…) při redukci hmotnosti. Nebo pokud začínáte a moc se vám zatím do cvičení nechce, zkuste pilates jen 10 minut denně a uvidíte, že i tak budete brzy cítit změny na svém těle!

2 Comments
  1. Lucka

    Je možné místo tureckého sedu sedět bez opření třeba na židli? Turecký sed je pro mě odjakživa velmi nepohodlný, jsem celá zkrácená a ztuhlá, bolí mě šíleně záda, takže se nemohu soustředit na provedení cviků, dále mě z něj bolí kotník a tříslo…Děkuji,

    • Kristýna Karmazínová

      Určitě- pokud cvičíte na židli, jen dejte pozor, ať nejste prohnutá v bedrech. Turecký sed není nutný, můžete nohy natáhnout před sebe( klidně můžete nechat pokrčená kolena) Hlavně sedte tak, aby jste měla rovnou páteř, neprohýbala se v bedrech a měla spodní břicho lehce vtažené do sebe. Doufám, že se to zlepší, dejte vědět 🙂

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat