• Stopáž: 15:54 minut
 • Kategorie: celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Cyklické pilates

Video je dostupné pouze předplatitelům.

Tato lekce je opravdovou výzvou! Pojďte si zacvičit tři série šesti cviků po deseti opakováních. Skvělý trénink na celé tělo, který vám nezabere tolik času.

11 Comments
 1. ivana nesporova

  ahoj rada cvicim pilates chodim 2x tydne na zdrava zada a v miste celkove cviceni

  • Kristýna Karmazínová

   Super!

 2. Hana

  kdyz jsem slysela po prvni serii mate to za sebou…tak jsem si rikala, to je dneska nejaka pohoda, nez mi doslo, ze jeste budou dve opakovani. Ale super, zase neco jineho a bylo to fajn.Moc dekuji za prima cviceni.
  ..

  • Kristýna Karmazínová

   je já to řekla? Tak to se omlouvám za matení 🙂 ale jsem rasa, že se líbilo, určitě zařadím zase nějaká cyklická cvičení.

 3. Monika

  Po prvnim kole to byla docela pohoda, ale postupne me ta sranda presla 🙂 Rychle a krasne znicujici, uzila jsem si to, diky 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   😅 díky moc, to znám.. ten pocit po za to stojí, že?😊

 4. Markéta

  Velmi jsem si Vaše lekce oblíbila… po dětech mám pocit, že konečně to tělo i posiluji:-)a dávám „dokupy“:-)a hlavně si mohu zvolit kdy budu cvičit během dne a každá lekce je jiná. Děkuji, Markéta

  • Kristýna Karmazínová

   super, to jsem ráda, děkuji moc!!

 5. Lenka

  Perfektní sestava. Cvičím každé ráno dva měsíce a stala jsem se na tom závislá. Už v noci přemýšlím kterou sestavu si zacvičim. Někdy sestavy zaměnim podle toho co mě bolí . Cvičím pro sebe už pár let a toto cvičení je super. Těším se na nové video. Děkuji.

  • Kristýna Karmazínová

   Leni, děkuji moc, to jsem moc ráda!! Já jsem také závislá😅 ale to je nejzdravější závislost, jen tak dál!

 6. Lenka

  Perfektní video. Těším se na další nová videa. Cvičím každé ráno už dva měsíce. Málem ani nemohu dospat🙂. Děkuji

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat