• Stopáž: 26:04 minut
 • Kategorie: pánev
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Svaly pánevního dna jsou velmi důležité a v tomto videu se dozvíte proč a jak je správně posilovat. Ať už jste po porodu, trpíte inkontinencí, nebo zkrátka jen chcete zpevnit své pánevní dno, tato lekce je právě pro vás.

8 Comments
 1. Zuzana

  Děkuji za upřímný komentář na začátku videa! Mám to podobně, tak jsem toto cvičení (vybrala jsem pár cviků) zařadila k ranním cvikům na záda! A je to moc fajn, ostatně tak jako všechna ostatní videa!? Stale mé nadšení trvání, což je u mě co říct. Vydržet u jednoho druhu cvičení 3 měsíce (a rozhodně nehodlám končit), jsem na sebe pyšná ?.

  • Kristýna Karmazínová

   Tak to je skvělé, Zuzko! Jsem na Tebe také pyšná, jen tak dál! 🙂

 2. Akrabka

  Miluju Vaše videa s cviky na taneční dno. Cvičím s Vámi necelé dva měsíce, začala jsem hned po sestinedeli a cítím v břiše svaly, které jsem už ani nevěděla, že mám:) Únik moci zmizel a posílené panevni dno oceňují í v jiných oblastech 😉

  • Kristýna Karmazínová

   No tak to je úžasné! Moc děkuji za zpětnou vazbu, je to pro mě vždy skvělá inspirace a motivace natáčet dál 🙂

 3. Tereza

  Výborné cvičení. Cviky jsou perfektně vysvětleny.

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji moc!!

 4. Zatim cvičím 14 dní cviky na posílení pánevního dna a opravdu stačí denně 10 min a výsledek se okamžitě dostavil. Bříško se mi krásně zatahuje a já se cítím fyzicky i psychicky po porodu lépe. Samozřejmě je to i vyváženou stravou. Délka videí je vyhovující a motivující. Oceňuji videa označená „po porodu“, které jsou svým obsahem vhodná cvičit po šestinedělí. Nebojím se tedy cvičit a pouštět se do dalšího cvičení.

  • Kristýna Karmazínová

   To je skvělé! 👏🏻 To moc ráda slyším a děkuji!!💕

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat