• Stopáž: 13:36 minut
 • Kategorie: nohy
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Cvičení na zadní stranu nohou

Video je dostupné pouze předplatitelům.

Efektivní cvičení na zadní stranu nohou. Tónuje a posiluje hamstringy a hýžďové svalstvo, ale i když je trénink zaměřený na zadní strany, posílí se i přední strany a nohy celkově. Plus bederní oblast zad – stahujte břicho do sebe a tlačte stydkou kost do podložky během celého cvičení, ať dosáhnete těch nejlepších výsledků!

3 Comments
 1. Katka

  Nevím co dělám špatně, ale nohy prakticky necítím, pouze bedra.

  • Kristýna Karmazínová

   musíte tlačit stydkou kost a pánevní kosti do podložky po celou dobu cvičení + vtahovat spodní břicho do sebe. Zkuste si ty cviky pomaleji po méně opakováních a dejte vedet, jestli to pomohlo 🙂

 2. Katka

  Máte pravdu, hned je to lepší 🙂 Díky za radu.

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat