Video je dostupné pouze předplatitelům.

V této lekci se zaměříme hlavně na břicho a paže, ale ucítíte vydatně i vnitřní strany stehen! Můžete cvičit bez pomůcek, ale pokud máte, přiberte činky (já mám 1,5 kg, ale můžete vzít i lehčí) a overball.

 • Stopáž: 24:42
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

13 Comments
 1. MilVan

  Jak jinak – lekce na jedničku a pomůcky úplně top. Cvičím sice pod střechou, ale pot se jen řine … Krásné dny, Kristýnko 🙋‍♀️

  • Kristýna Karmazínová

   ❤️

   • Veronika

    Tuhle sestavu jsem si hned oblíbila.Už jsem jí cvičila 2x a musím se přiznat, že pokaždé makačka.Hlavně ta část s míčkem pod bedry.Děkuji Kristýnko, moc ráda s Vámi cvičím.

 2. Jiřina

  Skvělé video. Přesně takovou kombinaci potřebuji. Nejlepší!

  • Lucie

   Skvělá sestava 👍 hned putuje do oblíbených 🤩💜

 3. Vlaďka

  Super cvičení, délka akorát, pomůcky parádní -dodají cvičení ty správné grády! Taky odcvičeno na terase, taky v pořádném horku. V závěr zpocená jak myš, ale šťastná jako blecha💪😂
  Díky moc Kristýnko👏

 4. Soňa

  Video úplne top!!!!

 5. Petra Dubcová

  Parádní video😘😘😘s pomůckama břicho úplná paráda!!!!😁😁😁

 6. Kristýna

  Musím říct, že mě samotnou překvapilo, jak jsem si užila posilování břicha a jaký prostor byl k tomu se u všech cviků soustředit na jednotlivý cvik a dýchání při něm!

 7. MiVa

  Dnes máme před sebou smutnou rodinnou záležitost a i v těchto situacích pomůže pilates – rozpustí chmury a posílí tělo. Tak to prostě je …

 8. Adela

  úplně skvělý masakr, jsem zpocená i v únoru 😀

 9. Renča

  Skvělý, dneska poprvé i s cinkama, víc takových cviceni🤗

  • Kristýna Karmazínová

   ❤️

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat