Video je dostupné pouze předplatitelům.

Cvičení na celé tělo ve stoje s volitelnými pomůckami. Booty band (ideálně látkový, ale může být i gumový) a činky ( ve videu mám 1,5 kg, ale můžete vzít i lehčí).Procvičíme svaly celého těla, ale záda, paže, stehna a zadek intenzivněji. Toto cvičení je ale skvělé i na posílená středu těla!

 • Stopáž: 21:49
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

5 Comments
 1. Klára

  Pecka! Cvičení ve stoje není moje oblíbené, protože mám pocit, že neudržím úplně ideálně balanc. Ale o to větší výzva a makačka to pak je. Prostě super, zpocená jak po HIITu.

 2. MiVa

  Obecně cvičení ve stoje jsem dřív vůbec nevyhledávala, ale v kombinaci s (mými nejoblíbenějšími) pomůckami to bylo velké osvěžení – parádní změna👍 Můj malý příruční ručníček byl také pořád v akci. Děkuji za moc hezkou lekci, Kristýnko!! Krásné dny 🙋‍♀️

 3. Vlaďka

  No teda…to byla paráda, zpocená jsem jak myš a přitom to vypadalo tak nenáročně 🤣 parádní makačka, moc chválím a děkuju!

 4. Zuzana

  Ahoj Kristýnko, dostala jsem se k této lekci až dnes a musím uznat, že to je úžasná změna. U cvičení jsem se pěkně zapotila a nabrala pořádná kus energie a chuť do dalších aktivit. Přeji krásný víkend 🙂

 5. Lucie

  Boží video! 💜💜🤩 Moc děkuji, opravdu paráda! 👍

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat