Video je dostupné pouze předplatitelům.

Chcete si opravdu dát do těla za minimum času? Tak to je tato lekce právě pro vás! Přidala jsem pomůcky pro oživení a zintenzivnění lekce, nicméně můžete cvičit bez pomůcek, nebo přibrat jen některé a stejně si i tak skvěle zacvičíte!

 • Stopáž: 20:58
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

4 Comments
 1. Veronika

  Opět zajímavá sestava.Pro mě jsou dvacetiminutovky na celé tělo super.Některé dny se mi nechce tak úplně cvičit, ale řeknu si, že těch 20 minut zvládnu.Kolikrát už se mi stalo, že se rozjedu a přidávám si ještě další cvičení 😂. Kristýnko, diky a přeji krásný advent.V.

 2. MiVa

  Opět nové videjko, a to vždy velmi velmi potěší – je to takové milé osvěžení 👍👏 Po týdenní “marodní” pauze jsem si ho moc užila. Děkuji, Kristýnko 🌹 Ten vánoční stromeček je super 😊

 3. Klára

  Super video, moc mě to cvičení bavilo ❤️

 4. Martina J

  Super sestava, jen s 2kg zavazim citim vic nez bych myslela 👌🏻

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat