Video je dostupné pouze předplatitelům.

Intenzivní cvičení s pilates kruhem na celé tělo. Přibrat můžete ještě kotníková závaží( já ve videu cvičím s 0,5 kg)

 • Stopáž: 30:40
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

11 Comments
 1. Klára

  Díky, bylo to náročné, ale super! Včera jsem si koupila kruh, abych neměla výmluvy a vyplatilo se to.

 2. Vlaďka

  Noooo, tak tohle byl perfektní masakr🤣👍 mám moc ráda cvičení s pomůckami a kruh patří mezi mé favority. Určitě tohle cvičení bylo intenzivnější, ale zvládnutelné. Nohy dostaly zabrat, snad zítra budu chodit🤣🤣🤣
  Cvičím s Vámi Kristýnko už skoro 2 roky, poctivě každý den, a vyplácí se to. Zmizely bolesti zad, cítím s pevnější, rovnější, silnější 💪 Děkuji za to co děláte, jste moc šikovná.

  • Veronika

   Nechápu, že jsem na tohle cvíčo nenarazila dřív. Moc se mi líbilo, ikdyž jsem se zapotila. Kruh je super, jsem ráda, že jsem si ho pořídila.

  • Veronika

   Už s Vámi cvičím nějaký ten pátek a ještě jsem nenapsala žádný komentář,tak to musím napravit 😊 Moc mě to s Vámi baví, vždy jsem ráda cvičila,jen teď se třemi dětmi už není tolik času. Proto mi moc vyhovují Vaše online lekce. Pilates kruh jsem si koupila nedávno a musím říct,že mě moc baví. Tato lekce byla parádní, těším se na další 💪

 3. Ivča

  Cvičení super, byla to makačka, nohy se mi příšerně klepaly, ale dala jsem to celé 😜😁 a jak říkáte, je to výzva a musím se posouvat dál😃😉 takže za mě skvělé a určitě si lekci zase zacvičím 🤩👍

 4. Jana

  Skvělá makačka,,, úžasně jsem si zamakala a těším se až se k videu vrátím a bude to lepší a lepší .-)

 5. MiVa

  Poprvé a konečně už bez ortézy netuše, jaký masakr mě čeká 😅🤣 Přiznám se, že ve dvou případech jsem kruh odložila a trochu si namlouvám, že díky pauze nemám tu potřebnou kondičku … Ále je to fuk – cvičení bylo opravdu náročné, ale díky kruhu velice nápadité. Děkuji za lekci i za stálé připomínky k správnému dýchaní a držení těla. Krásné dny, Kristýnko – podzim je letos opravdu vyjímečný 😊

 6. Olga

  Tak to byl nářez 🔝👍❤️

 7. Petra

  Skvělé cvičení, neměla jsem závaží a i tak to byla makačka! Budu moc ráda za další videa s kruhem!!

 8. Lenka

  Perfektní sestava. V rychlejším tempu a motivující. Obdivuji vás, že se čtyřmi dětmi dokážete točit tak kvalitní videa i co se týká cvičení. Krásné Vánoce.

 9. Dagmar

  Tak byl to masakr…myslim, ze bylo velmi tezke nezapojit do cviceni bedra…priznam se , ze jsem obcas musela zvolnit, neb se mi spodni zada ozyvala.
  Urcite motivacni cviceni dobudoucna….ale chce to mit uz to brisko hodne pevne… Diky Dasa

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat