Video je dostupné pouze předplatitelům.

Cvičení na celé tělo s pilates kruhem. Posílíme paže a záda, core a vnitřní stranu stehen a celé nohy. Takže perfektní trénink na celé tělo do půl hodiny. Pokud nemáte pilates kruh, můžete cvičit bez něj, nebo ho nahraďte třeba overballem.

 • Stopáž: 30:26
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

7 Comments
 1. Mîša

  Děkuji za tohle cvičeni s kruhem, moc mě to bavilo a krásně jsem protáhla cele tělo😊Prosím vic takových videí.

 2. MilVan

  Tak já vždy chválím cvičení s jakoukoliv pomůckou a toto bylo opět velmi osvěžující, zaměřené na trošku jiné partie 👍 Moc se mi líbila zvuková kulisa – výběr hudby za ⭐️. Krásné dny, Kristýnko 🙋‍♀️

 3. mirjam

  Zdravím,
  výborne som si zacvičila aj bez kruhu, stačila lopta a guma !
  Prajem všetko dobré a ďakujem za krásny tréning 🙂

 4. Ivča

  Super lekce, skvěle jsem si zacvičila s pilátes kruhem a už se těším na další cvičení s kruhem 🤩😁👍

 5. Míša

  výborné! děkuji 🙂

 6. Veronika

  Skvělé cvičení, to si zítra zopakuji. S kruhem to je zábava,ale i pekelná makačka

 7. Hanka

  K tomuto videu se ráda vracím. S kruhem cítím, že zabírají svaly, o který ani nevím, že je mám 🤣. Taky si prosím, Kristýnko, další videa s touto skvělou pumuckou 😊. Hezké léto 🤩🥳☀️!!!

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat