Video je dostupné pouze předplatitelům.

Lekce na celé tělo s overballem a pilates kruhem. Díky těmto pomůckám budeme více aktivovat hluboký stabilizační systém a skvěle posílíme svaly celého těla.

 • Stopáž: 31:40
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

8 Comments
 1. Klára

  Kombinace míče a kruhu se mi líbila moc! Čekala jsem velkou námahu, ale nebolí mě teda nějak extra ty klasické svaly na nohou, břichu.. Ale tak nějak příjemně asi ten hluboký stabilizační systém, jak říkáte. To na Vašem pilates miluju, že je tak variabilní a pokaždé makají ty svaly jinak.

 2. Alena

  Dobrý večer,
  opět perfektní cvičení. Děkuji.

 3. Šárka

  Moc fajn lekce, dávám do oblíbených, děkuji Šárka

 4. MiVa

  Jako tradičně nápadité cvičení a top pomůcky 👌 Já jsem se tedy zapotila, ale to je jen dobře. U protahovačky vždy zjišťuji, že při přitahování nohy k opačnému ramemi jsem pořád ještě “zkrácená”, takže je fajn, že tyhle cviky střídavě zařazujete 👍 Pěkné dny, Kristýnko 🙋‍♀️

 5. Zuzana

  Ahojky Kristýnko, cvičení je velice příjemné… ale ty tvoje ještě „malé“, jsou zákeřné 🙂 Děkuji …

 6. Perfektní cvičení, nápadité, i jsem se zapotila…… 🙂 Dávám si do oblíbených.

 7. Gábi

  Hezký večer Kristýnko, perfektní cvičení. Děkuji

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat