Video je dostupné pouze předplatitelům.

Cvičení na celé tělo, u kterého využijeme cihly-bloky, pokud nemáte, zkuste nahradit tím, co máte doma, nebo cvičte bez pomůcek, určitě si skvěle zacvičíte i tak!

 • Stopáž: 21:15
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

6 Comments
 1. Vlaďka

  Svižné, intenzivní, pestré díky bločkům, ideální délka = prostě opět perfektní cvičení 👍

 2. MiVa

  Úžasně osvěžující videjko – bločky jsou super – cvičilo se mi báječně!!!! Kombinace lila legín s růžovými bločky působí jemně a velice příjemné pro oči 😁 Krásné dny, Kristýnko 🙋‍♀️

 3. Jana

  Úžasné svižně video, bločky se nezdají 🙂

 4. Marie

  hrůza, cvičení v prkně jsem celé nezvládla, už teď jsem zvědavá, co tomu zítra řeknou moje ruce. A musím si koupit ještě jeden bloček, knížka z kotníku padá… S vámi zjišťuji, jak moc jsem shnilá:( ale jinak super

 5. lori6

  Bez pomôcok, ale super 🙂

 6. Market

  Děkuji za skvělé dnešní cvičení…jako vždy.

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat