Video je dostupné pouze předplatitelům.

Další lekce na celé tělo na míči. Tentokrát můžete přibrat činky ( 0,5 – 1,5 kg – vyberte dle svého uvážení, já mám ve videu 1,5 kg)

Lekce je v klidnějším tepmu, zato intenzivněji posílíme hluboký stabilizační systém a střed těla.

 • Stopáž: 33:09
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

3 Comments
 1. MiVa

  Cvičení opravdu vydatné, i když se zprvu tak nezdálo. Kristýnko, Vy jste studnice variací různých cviků, a to mě ohromně baví a lekci to super osvěžuje. No a samozřejmě ten balanc 😂 Krásné dny 🙋‍♀️

 2. Jana

  Původně se mi nechtělo s míčem cvičit, ale hecla jsem se, míč si vypůjčila od sestry, které ležel doma zaprášený 🙂 a jsem teda příjemně překvapená! Cítím svaly úplně jinak – intenzivněji…. paráda 🙂

 3. MiVa

  Dnes jsem si tuto lekci (po týdenním zdravotním půstu) zopakovala a je prostě báječná – v pomalém rytmu a přesto silová. Paráda, Kristýnko!!!

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat