Video je dostupné pouze předplatitelům.

Populární kombinace: overball a činky je tu! Pojďte si zamakat tréninkem do 30 minut a posílit tak svaly celého těla! Toto video je super s pomůckami, ale pokud je nemáte, nebo jste začátečníci, nevadí. Můžete vzít případně i nějakou alternativu: polštář místo míčku, dvě lahve lahve s vodou..😉

Já mám ve videu činky 1,5 kg a overball průměr 25cm

 • Stopáž: 28:57
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

10 Comments
 1. Veronika

  Další super zajímavá sestava.Díky a přeji hezké léto.V.

 2. Petra

  Boží série, moc mě bavila a hrozně rychle cvičení uběhlo. Zadek se pěkně nadřel 😁💪🏼

 3. Vlaďka

  Wow, tohle cvičení je naprostá 💣! Během půl hodiny jsem si úžasně zaposilovala a skvěle se protáhla. Cvičení s pomůckami je top! Už jen udržet balanc na overballu je pořádná makačka 😂 Měla jsem co dělat 😂😂😂
  Moc chválím Kristýnko, jsi šikulka!

 4. Alena Veselá

  Pěkná sestava.Je mi přes 60 a snažím se cvičit každý den, protože věk je věk a svaly povolují. Takže moc oceňuji cviky tohoto tipu.
  Děkuji a pěkné letní dny.

 5. MilVan

  Téda, Kristýnko, cvičení s těmito pomůckami a ty různé varianty jsou prostě TOP!!! Bohužel jsem měla problém s pravou rukou, takže jsem byla na čekačce, ale vyplatilo se – odcvičila jsem se zpožděním, ale o to víc jsem si lekce užila. SUPER 👏👏
  Přeji krásné prázdninové dny s Vaší čtverkou 🙋‍♀️🙋‍♀️

 6. Zuzana

  Krisýnko, cvičení je naprosto úžasné. Mám předplacené lekce od února a jsem naprosto nadšená. V září se těším na společné živé lekce v Hotelu Olympia.
  S přáním krásného léta Zuzka

 7. Barbora

  Cvičení mi dalo zabrat (jako obvykle :), ale bylo příjemné a navíc s hezkou hudbou. Obdivuji vás neustálý úsměv na tváři. 🙂

 8. Eva

  Děkuji, krásné sobotní ráno.

 9. Market

  Již několikrát jsem si uvědomila, že mi občas během dne či na jeho konci něco chybí…je to cvičení s Kristýnkou. Moc děkuji za toto další více než skvělé video.

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat