• Stopáž: 42 minut
 • Kategorie: Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

V této lekci posílíme a protáhneme svaly celého těla. Je to o trochu zkrácená verze běžné hodiny, co učím. Probereme svaly na břiše, posílíme záda tak, aby se zlepšil náš postoj a zeštíhlíme nohy. Cvičení vhodné pro všechny, skvělé i pokud chcete zeštíhlit svou postavu jako já 🙂

4 Comments
  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji! 🙂

 1. Jana

  Cvičení s Vámi je bezvadné, jsem moc ráda, že jsem si Vaše videa našla! Poctivě cvičím skoro každý den a už po týdnu jsem pozorovala, že se mi úplně narovnala krční páteř, která mě dost zlobila. Po 14 dnech mám vytvarovanější nohy a zadek, přestože jídlo jsme nijak extra neomezila, to mi moc nejde, raději cvičím..
  Obdivuji Vaši energii a úsměv i když je lekce namáhává nebo Vás volá miminko. Super, jste mi inspirací…Děkuji:)

  • Kristýna Karmazínová

   Jani, děkuji moc! Takováhle zpráva mě vždy motivuje k další práci, kor v téhle těžké době. Přeji Vám hodně zdraví a ať se Vám cvičení líbí!

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

vymazat formulářOdeslat