• Stopáž: 43:038 minut
 • Kategorie: Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Kompletní pilates lekce na celé tělo!

7 Comments
 1. Jarka

  Parádní lekce, jestli po ní nebudu mít zadek jako kmínek, tak už nikdy :-)

  • Kristýna Karmazínová

   Díky moc! Určitě budete! :-)

 2. Milu

  Kristynko, temto 40minutovym lekcim rikam “nedelni”, protoze je cvicim prave v nedeli, kdy mam vetsi klid a vice casu pro sebe? Dnes me bohuzel v casti na zacatku, kdy se posilovalo bricho a nohy byly sikmo vzhuru, chytaly krece do trisla, takze jsem prerusovala. Ale je to opet paradni lekce a vyborne protazeni v zaveru jako vzdy. Pekne dny a mnoho energie?

  • Kristýna Karmazínová

   Milu, Vy jste fakt skvělá! Moc si vážím toho, jak pravidelně cvičíte! A nebojte, ono to časem přejde a děláte dobře. Když to není příjemné, nebo je toho na Vás moc, stopněte video a protáhněte se a klidně snižte počet opakování.?

 3. Martina

  Poslední dobou jsem si moc oblíbilia tato dlouhá cvičení, ve kterých se krásně procvičí víc partií. Děkuji z ně moc přeji hodně energie do dalších takových lekcí.

  • Kristýna Karmazínová

   Moc děkuji, Marti, ano vše je v plánu, jakmile se dám trošku do kupy po porodu :-)

 4. Lenka

  Super cvičení, mám pocit, že jsem konečně našla cvičení, které jsem hledala. Je to krásně vysvětlené a ještě jsem nenašla video, které by mě nebavilo, naopak se těším až večer dorazím z práce domů a potrápím svaly, které si i protáhnu. Pokud nestíhám, dám si dvě kratší videa, ale tyhle dlouhý jsou nej :o)

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

vymazat formulářOdeslat