Video je dostupné pouze předplatitelům.

Cvičení na celé tělo: intenzivnější s pomůckami, méně intenzivní bez pomůcek, ale pokud budete využívat odporu vlastního těla, zacvičíte si skvěle i jen tak. Pokud chcete, přiberte overball (mám průměr 25 cm) a závaží na kotníky 1kg (každé)

 • Stopáž: 26:30
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

11 Comments
 1. Tereza

  Moc hezká lekce a i bez závaží to dá zabrat. Chtěla jsem sice cvičit s overballem, akorát se mi zdálo že se mi u toho dělá stříška na břichu kvůli diastázy, tak jsem nakonec cvičila bez míče a bylo to v pohodě.
  Bylo by možné u cviků, které nejsou vyloženě vhodné na diastázu to uvést? Popřípadě nabídnout nějakou alternativu?
  Děkuji

 2. Petra Dubcová

  Kristy, boží cvičení😘😘😘😘skvělá posilovačka při pondělku👍👍👍Děkuji🌺🌺🌺

 3. ivanazadr

  Krásné cvičení Kristý🤗, po dnešní noční jsem měla co dělat abych to dala 😆😉ale mám to a jsem spokojená 😊🙏

  • Veronika

   Pěkná sestava opět obohacená o nové cviky.Díky.Moc hezky se mi cvičilo 😘

 4. Klára

  Super makačka na nohy. Jen u cviků na nohy s overballem pod zády mě to hrozně táhne v kyčlích…

 5. Vlaďka

  Další skvělé cvičení, děkuji! Vypadalo to nenápadně, ale byla to makačka 💪, moc jsem se těšila na protažení 😂c💣Chválím za délky videí kolem 30 minut, za mě naprosto ideální a tak akorát🙏

 6. Nikola B.

  Moc jsem si dnešní cvičení užila, po nemoci to opravdu bodlo. Nohy a břicho sice dostaly zabrat, ale pořád to bylo velmi příjemné 🙂 Děkuju:)

 7. Zuzana

  Ahoj Kristýnko, super cvičení… makačka a hlavně …A kroužky 🙂 Děkuji

 8. Renča

  Moc hezká lekce, 30 min pro mě ideal. Jenom zde nektere cviky na břicho bez držení hlavy nezvladam🤪. Snad se to do budoucna zlepsi.

 9. Petra

  Skvělá lekce! Na začátku jsem chtěla odhodit závaží, ale vy jste pořád pokračovala na jedné noze, tak nebyl čas a pak už jsem musela tu druhou dojet 😀 takže jsem na sebe pyšná, že jsem dala cvičení celé se závažím 🙂

 10. Zdenka

  Jedna z nejlepších lekcí, co jsem tady kdy cvičila, moc mě bavila!!!

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat