Video je dostupné pouze předplatitelům.

Toto video patří mezi náročnější, ale bez závaží ho může cvičit i začátečník! aa Pokud chcete doporučuji overball (průměr 25 cm), boty band a činky (od 0,5 do 1,5)

 • Stopáž: 27:15
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

3 Comments
 1. Vlaďka

  Právě odcvičeno, ideální lekce po ránu, cítím se plná energie💪 s pomůckami je pro mě cvičení takové intenzivnější, více se musím soustředit a zapojovat svaly, o kterých ani nevím, že je mám 😂 Děkuji Kristýnko!

 2. MiVa

  Tyhle variace s různými pomůckami zbožňuji – báječná lekce, Kristýnko. Protažení je sice méně zábavné🤔, ale opravdu důležité – takže když přitahuji nohu se zalomenou špičkou k opačnému rameni, lehce skučím, ale říkám si: “Vydrž, Prťka, vydrž…” 😂 Krásné dny 🙋‍♀️

 3. Katka Valentová

  Perfektní cvičení které je hodně cítit a přitom je to zábavné! Krásný den 🙂

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat