• Stopáž: 32:05 minut
 • Kategorie: Celé tělo, čínky
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Tato lekce je skvělá pro posílení celého tělo s extra dávkou zátěže. Ve videu používám činky 1kg , ale můžete si vzít i menší lahve s vodou, nebo cvičit bez závaží, pokud jste začátečníci.

15 Comments
 1. Jana

  Přeji krásný den, tak mě po včerejším cvičení bolí celé tělo 🙂 Mám ráda vaše videa v přírodě a skvělý popis cviků, přesně ve chvíli kdy mi začne něco ujíždět, upozorníte, abychom si na to dávali pozor a drželi tělo tak jak máme. Jsem u většiny věcí věčný začátečník, ale k vašemu pilates se velmi ráda vracím. Konečně jsem objevila druh cvičení, které mě baví, dobře posiluje záda (mám scoliosu páteře) a zabere chvilku, zatížení tak akorát. Super jsou tedy i cvičební plány, že člověk nemusí přemýšlet co si pustí a má na daný den vybrané cvíčo. Děkuji a přeji hodně spokojených zákaznic, protože jste super! Jen tak dál, Jana

  • Kristýna Karmazínová

   Jani, moc Vám děkuji a nesmírně si toho vážím! Hned mám chuť natáčet dál a vymýšlet nové sestavy 🙂 Moc děkuji a ať se Vám daří!KK

 2. Barbora

  Dnes mě tato lekce moc potěšila 🙂 O víkendu jsem k ocelovému (11.) výročí dostala ocelové činky pro ocelové svaly 😀 (vždycky si dáváme tématický dárek). Manžel mě tu každý den vidí se potit u Vašich videí, tak mě podpořil v mé snaze 🙂 Měla jsem z nich velkou radost a těšila jsem se, až si s nimi zacvičím. Tak hnedka takhle při pondělku jsem s nimi pěkně chcípala 😀 Díky moc za skvělé video!

  • Kristýna Karmazínová

   To máte krásnou tradici! ? A jsem moc ráda, že jste činky využila! Určitě bude ještě hodně příležitostí, zrovna zítra se chystám natočit další video s činkami 🙂 Moc děkuji za komentář! 🙂

 3. Broňa

  Dobrý den, myslela jsem si, že mám silné ruce? ,ale u dnešního cvičení jsem myslela, že mi upadnou ?. Budu se muset víc na ty ruce zaměřit. Děkuji za úžasné cvičení.

  • Kristýna Karmazínová

   Já děkuji, že se mnou cvičíte! Nebojte, když jsem začínala, měla jsem stejné pocity 🙂 Mám v plánu více videí s činkami právě na rýsovaní paží. Cvičení s činkami je skvělé nejen na ně, ale dost posílí i záda a celkove vylepší postoj. Brzy budou v databázi ?

 4. Olga

  Výborné cvičení nejen na ruce. Druhý den mě bolelo celé tělo 🙂 Chtěla jsem se zeptat, jestli bude v budoucnu víc videí na posilování v kočce, jelikož mě takové cvičení moc baví a nezdá se to, ale dost se jím posílí i záda. Děkuji 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji moc, Oli!:-) Určitě, v kočce toho mám těď v plánu opravdu hodně. Preferujete více s činkami, nebo bez nich?

   • Olga

    Tak to je super zpráva! To už se moc těším 🙂 Já si ráda zacvičím s činkami i bez, preferuji oboje 🙂

 5. Milu

  Dobry den Kristynko, toto cviceni s cinkami bylo u me fakt na krev. Netusila jsem, jak narocna to bude pulhodina a velmi dobre to vystihly damy, ktere komentovaly prede mnou. Jste uzasna, ze nam pripravujete tato videa. Porad se na tesim, porad me bavi a porad posouvaji?Hezky zbytek dne?

 6. Tamara

  Super video, děkuju 😍

  • Kristýna Karmazínová

   To jsem ráda, že se líbilo, děkuji🥰

 7. Alice

  Super posilko, hlavně ty ruce, to je moje slabina, díky

  • Kristýna Karmazínová

   děkuji, to moje taky😅 připravuji více takových!

 8. Jaroslava

  Dobrý den, skvělé cvičení 🙂 jako všechny Vaše sestavy. Moc příjemné. Zdravím 😉 Jarka

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat