Video je dostupné pouze předplatitelům.

Pojďte posílit celé tělo s booty bandem! Já mám látkový, středně těžký, ale můžete vzít i elastický, nebo cvičit úplně bez pomůcek.

 • Stopáž: 33:45
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

4 Comments
 1. Zuzka

  Ahojky Kristýnko, po dvou týdnech lenošení jsem se nabila touto super lekcí. Ano, opět se osvědčilo, že byť se nechtělo, tak teď jsem nadšená. Děkuji moc 🙂 Dodatěčně přeji všechno nejlepší k narozeninám 🙂

 2. Klára

  Super, booty band je prostě jistota na pořádnou makačnu na stehna 🙂 A ten konec 😀 😀

 3. Market

  Kristýnko, děkuji za opět skvělou nabíjející lekci. Krásný den.

 4. Kačka

  Moje úplně první lekce onlinepiltes a mim říct že za mě super. I pro úplného začatečníka pochopiltelkné a srozumitelné 🙂

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat