• Stopáž:16:35 minut
 • Kategorie: Břicho
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Břicho vás bude pěkně pálit po tomto tréninku! Zacílíme každičký sval na břiše, k tomu posílíme i záda a nohy. Pokud máte někdy pocit, že břicho při posilování necítíte, po tomhle ho ucítíte na 100% 🙂

4 Comments
 1. Milu

  Kristynko, hoooodne vydatne?Opravdu palilo ..

  • Kristýna Karmazínová

   Tak to je dobře, Miluško! ??

 2. Milu

  Dobre rano, Kristynko, dnes cvicim lekci po mesici a opravdu citim zmenu k lepsimu, i kdyz nutno priznat, ze se koupu ve “vlastni stave”?Diky za krasne a inspirujici lekce??

  • Kristýna Karmazínová

   Milusko tleskám! ??? jste skvělá, že cvičíte! Moc dobře to znám, na dovolené jsem necvičila tak pravidelně, takže pak ten návrat trochu bolí 😀 ale zase se do toho dostaneme spolecne 🙂

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat