Video je dostupné pouze předplatitelům.

Krátké, ale efektivní cvičení na dolní polovinu těla! Ucítíte a posílíte i břicho 😉 Pro toto video jsem přibrala středně silný látkový booty band. Pokud máte gumový, vezměte ten, nebo můžete cvičit bez závaží. Pomůcky jsou vždy volitelné😉

  • Stopáž: 11:55
  • Kategorie: DOLNÍ POLOVINA TĚLA
  • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

2 Comments
  1. Vlaďka

    Joooo, tak tohle by šlo! Super cvičení, krátké, ale výživné. Moc chválím nová videa, jsou úžasná a i výběr podkreslující hudby je perfektní!

  2. MiVa

    Jak je výše popsáno – naprostý souhlas – i kratší lekce jsou velkým přínosem zvláště, když je časová tíseň nebo se někdy nechce cvičit … 😁 Toto bylo prostě AKORÁT 👍

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat