Video je dostupné pouze předplatitelům.

Cvičení se zaměřením na paže, záda a břicho. Budeme cíleně posilovat tyto partie, ale nebojte, ucítíte celé tělo! Cvičení můžete zintenzivnit přibráním činek (já mám 1,5kg), ale skvěle si zacvičíte i bez nich.

 • Stopáž: 22:40
 • Kategorie: HORNÍ POLOVINA TĚLA
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

16 Comments
 1. Jana

  Kristýnko, úžasná nová videa:-) Moc mě baví mají skvělý náboj…

 2. Klára

  Perfektní cvičení! Zbožňuju cvičení s činkama takhle na celé tělo. Co nové video, to pecka. Už se nemůžu dočkat zítřka, kdy je v plánu další nové. A to nové prostředí taky nádhera, jen bych vám k chodníčku vysázela pár trvalek a bylo by (plánujeme zahradu, tak už blbnu všude) 😀

 3. Stáňa

  Skvělé, tyhle svižnější mě baví víc, než nepomalé protahování.

 4. Zuzka

  Kristýnko,
  cvičení je úžasné ! Zacvičila jsem si pár cvičení zdarma, ale pak jsem neváhala a hned zakoupila další videa. Každý den se těším na další cvičení 🙂
  Děkuji za Vaší energii

 5. Lucie

  Super cvičení! Moc díky za tyhle rychlovky, jsou jediné,co momentálně stíhám 😀

 6. Kristýna

  Perfektní cvičení, moc příjemné 🙂 A skvělá hudba v pozadí 🙂 Dávám do oblíbených!

  • Lenka

   Kristýnko, další skvělé cvičení! Moc mě to s Vámi baví. 👌 Děkuji. 🤗👏

 7. MiVa

  Krásné nové video, Kristýnko – pro mě po 14-denní zdravotní pauze parádní nabíječka a navrch s mými oblíbenými činkami 👏. Vzhledem k tomu, že jsem si před těmi 14 dny poranila koleno, odcvičila jsem některé pasáže ve stoje a byla to i tak prima posilovačka.
  Mějte krásné dny a dál super nápady 🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

 8. Ivča

  Skvělé cvičení 🤩👍 cvičím celý život, hlavně proto, aby jsem se udržovala a teď i proti bolesti zad. A můžu říct, že mě Vaše cvičení opravdu baví 🤩😍👍🙋🏼‍♀️

 9. lenkapola@centrum.cz

  Tohle bylo fantastické! klidně bych brala častejí „boxování“ do stran.

 10. Martina

  Včera jsem si dala tohle cvičení a ještě to s booty bandem, náročné, ale super tempo a takové vůastně veselé.
  Ale mám malý návrh. U posledních videí je poměrně hlasitě hudba, když mám zvuk nastaven tak, abych slyšela, co mám dělat. Mohla by být tišší nebo klidně vůbec.

  Ale jinak ta nová cvičení josu super snad všechna, takový svěží jarní útok na naše svaly. Díky za to.

  • Romi

   Děkuji za svěží cvičení ☺️.

   Jsem ráda, že jsem se rozhodla cvičit s vámi 👍

 11. Jan

  Dobrý den. Mam akutní problem s kolenem. Proto jsem se dal na pilates. Špatně se mě dělají delší cviky vkleče na kolenou. Existuje nějaká náhradní varianta, protoze značná část teto lekce probihala vkleče.
  Diky a preji hezké pondělí 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   Dobrý den, určitě můžete cvičit ve stoje. Lehce pokrčte kolena (ne úplně propnutá), nohy na šíři boků, nebo ještě víc od sebe – zkrátka ať jste stabilní, lehce vtáhněte břicho do sebe(nevystrkovat zadek, ani příliš nepodhazovat pánev)rovnán záda, bradu zasunout a lehce sklopit, ramena od uší, pravidelně dýchat (viz základy) a jedete😉

 12. Martina

  Opět top video 👍👍👍👍👍🙂🙂

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat