Video je dostupné pouze předplatitelům.

Cvičení se zaměřením na paže, záda a břicho. Budeme cíleně posilovat tyto partie, ale nebojte, ucítíte celé tělo! Cvičení můžete zintenzivnit přibráním činek (já mám 1,5kg), ale skvěle si zacvičíte i bez nich.

 • Stopáž: 22:40
 • Kategorie: HORNÍ POLOVINA TĚLA
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

9 Comments
 1. Jana

  Kristýnko, úžasná nová videa:-) Moc mě baví mají skvělý náboj…

 2. Klára

  Perfektní cvičení! Zbožňuju cvičení s činkama takhle na celé tělo. Co nové video, to pecka. Už se nemůžu dočkat zítřka, kdy je v plánu další nové. A to nové prostředí taky nádhera, jen bych vám k chodníčku vysázela pár trvalek a bylo by (plánujeme zahradu, tak už blbnu všude) 😀

 3. Stáňa

  Skvělé, tyhle svižnější mě baví víc, než nepomalé protahování.

 4. Zuzka

  Kristýnko,
  cvičení je úžasné ! Zacvičila jsem si pár cvičení zdarma, ale pak jsem neváhala a hned zakoupila další videa. Každý den se těším na další cvičení 🙂
  Děkuji za Vaší energii

 5. Lucie

  Super cvičení! Moc díky za tyhle rychlovky, jsou jediné,co momentálně stíhám 😀

 6. Kristýna

  Perfektní cvičení, moc příjemné 🙂 A skvělá hudba v pozadí 🙂 Dávám do oblíbených!

 7. MiVa

  Krásné nové video, Kristýnko – pro mě po 14-denní zdravotní pauze parádní nabíječka a navrch s mými oblíbenými činkami 👏. Vzhledem k tomu, že jsem si před těmi 14 dny poranila koleno, odcvičila jsem některé pasáže ve stoje a byla to i tak prima posilovačka.
  Mějte krásné dny a dál super nápady 🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

 8. Ivča

  Skvělé cvičení 🤩👍 cvičím celý život, hlavně proto, aby jsem se udržovala a teď i proti bolesti zad. A můžu říct, že mě Vaše cvičení opravdu baví 🤩😍👍🙋🏼‍♀️

 9. lenkapola@centrum.cz

  Tohle bylo fantastické! klidně bych brala častejí „boxování“ do stran.

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat