• Stopáž: 12 minut
 • Kategorie:Břicho
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


abs se zavazim

Video je dostupné pouze předplatitelům.

Máte někdy problém cítit břišní svaly při posilování? Tak tady je cítit budete!

Tohle cvičení je vhodné bez závaží i pro začátečníky! Používám 1kg kotníková závaží , ale můžete zvolit i lehčí, nebo žádné, nebo jej během lekce odložit.

Toto je jedna z lekcí, ke které se můžete vracet a zjistit si tak, jak se vám zlepšuje kondice.

Tak jdeme na to!💕

6 Comments
 1. Pavla

  Super posilovací cvičení, moc se mi líbilo. 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   děkuji moc!!

  • Kateřina

   Kristýnko, jste neuvěřitelná ženská. K pilates jsem přišla začátkem srpna a díky Vám cvičím téměř každý den. Změny na sobě už pozoruji a doufám, že tentokrát to dotáhnnu až k vysněné postavě. Jen začínám litovat, že jsem Vás neobjevila už dřív 😁🤗
   Díky za každé cvičení, které jste natočila 👏👏

 2. Jana

  Dnes mi dorazila objednaná kotníková závaží (sice jen půl kilová), tak jsem je hned vyzkoušela. No… je to opravdu rozdíl cvičit se závažím. Ale super! 🙂

  • Kristýna Karmazínová

   tak to je super! Ted připravují více cvičení s 0,5 kg, tak to se budou hodit!👍🏼

 3. Hanka

  Kristynko, tak to byla jízda 👍💪👏!!! Včera jsem si tuto sestavu zacvicila bez zavazi a považovala jsem ji za náročnější 😂 Dnes jsem cvičila se závažím a ještě teď po mě stéká pot 😉🤣. Super cviceni. Miluji cviceni s pomůckami 🥰! Díky!

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat