Video je dostupné pouze předplatitelům.

Rychlovka vestoje na paže a záda, ideální k doplnění dalšího videa, nebo samostatně, když není čas. Posílíte skvěle nejen paže, ale i záda!

Můžete cvičit bez závaží, nebo přidejte 0,5kg jako já😉

 • Stopáž: 08:41
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

3 Comments
 1. Jana

  Krása.. cvičení na paže mám moc ráda a tohle bylo super….:-)

 2. Zuzana

  A já po letech cvičení s Tebou teprve nyní objevila výhody cvičení ve stoje. Zařadila jsem je (kord ta do 10min) do polední pauzy v práci! Jsem v kanceláři sama a je to super se během sezení u pc takto protáhnout. 😉 Za mě tedy tento formát videí super!

 3. MiVa

  Posilování rukou a zad – pro moje sedavé zaměstnání skvělá věc! Skoro jsem toto cvičení minula, ale nyní jsem si skvěle zacvičila – vyhovující délka i zátěž 👌 Kristýnko, paráda 🙋‍♀️

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat