Video je dostupné pouze předplatitelům.

Oblíbená kombinace cvičení na paže, záda a břicho. Nebojte, posílíte celé tělo, jen zmiňované partie budete cítit o něco více, možná i druhý den😊

Pokud chcete, přiberte lehké závaží (já mám 0,5 kg), nebo můžete nahradit např. lahvemi s vodou, ale skvěle si zacvičíte i bez pomůcek!

 • Stopáž: 36:12
 • Kategorie: CELÉ TĚLO
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

6 Comments
 1. Lucie

  Super cvičení! Pěkně jsem se zapotila😅😄

 2. Veronika

  Zdravím Vás Kristýnko, tak tohle cvičení byl teda záhul.Funěla jsem jak lokomotiva a zpocená jsem až v mísě, kde se tělo setkává s židlí 😀. Jsem zvědavá, co na to budou svaly říkat zítra. Sestava super, hodně intenzivní. Verča

 3. Renata

  Jako vždy skvělé 👍👍

 4. Jana

  Naprosto úžasné! Cvičila jsem po delší době a tohle mě zase pěkně nakoplo 🙂

 5. Petra D.

  Tak tohle bylo výživné😁😁😁Kristy, super, děkuji😘😘

 6. Dagmar

  parádní lekce, moc děkuji….♥

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat