Video je dostupné pouze předplatitelům.

Budeme posilovat a tvarovat nohy a hýždě ze všech stran a úhlů! Pokud chcete, přiberte závaží – já mám ve videu 1kg, ale stačí i 0.5 kg, nebo cvičte bez závaží ( hlavně pokud jste začátečníci )

 • Stopáž: 19:14
 • Kategorie: DOLNÍ POLOVINA TĚLA
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

9 Comments
 1. Olga

  Božiiii 👏🔥💪

  • Markéta

   Boží cvičení, hodně mě bavilo 👍 skvělý je tip dát si ruce na břicho při zvedání zadku, zjistila jsem, že jsem ho skutečně zvedala zbytečně moc vysoko. Díky 👌

   • Petra

    Moje nejoblíbenější video🙂tohle fakt bolí 😁

    • Kristýna Karmazínová

     haha super🥰

 2. Zuzana

  Skvělé cviky, úžasné video! 😄👌

 3. MiVa

  Opět velmi příjemné cvičení, ale přiznám se, že jsem odcvičila bez závaží 🙈 Momentálně jsem přidala cyklovýlety, takže nožky dostávají i tak zabrat 😁 Krásné dny, Kristýnko 🙋‍♀️

 4. Petra Dubcová

  Super video!😘👍už je v oblíbených😉

 5. Ivča

  Super cvičení, skvělé video 🤩👍

 6. Renča

  Super. Děkuji 🙂❤️

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat