• Stopáž: 25 minut
 • Kategorie:
 • Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


25 minut závaží
Video je dostupné pouze předplatitelům.

Toto video vzniklo ve velké zimě😅❄️ Z toho důvodu je poměrně intenzivní s cílem se pořádně zahřát a dát si do těla v co nejkratším čase💪🏼

Ve videu jsem cvičila s kotníkovým závažím (každé 1 kg) Můžete použít i 0,5 kg nebo žádné😉

10 Comments
 1. Rihova18@seznam.cz

  Tak tohle je snad nejlepší video!!!! I když těžko soudit, když všechna jsou výborná. Mockrát děkuji.

  • Mîša

   Výborné cvičeni na cele tělo, rychle to uběhlo. Citim se skvěle. Diky😊

 2. Milena

  Cviceni pekne, ale zase spis pro zacatecniky😊Je to hodne protahovaci. Nastesti vyber cviceni je tu velky a tech posilovacich a tvarovacich lekci je dost👍Dekuji za ne.

 3. Klára

  Teeda, nový formát videa. Moc povedené! 🙂 A cvičení super, ještě jsem si k tomu přidala zvlášť na nohy a jsem spokojená.

 4. Bohumila

  Kristýnko, skvělé nové video 🙂. Líbí se mi nový design. Cvičím s vámi už pár měsíců a vždy jsem nadšená,jak je každé video jiné a není to nikdy nuda. Neplánujete nějaké lekce na velkém míči?

 5. Milu

  Krasna inovace kamery a moc se mi libily ty strihy s nazvy cviku. A tak vim, co cvicim, coz je super👍😊V zaverecnem protazeni “v sede” jsem zjistila, ze mam jednu stranu tela vic zkracenou, coz jsem ani netusila🤔Celkove – lekce za jedna, Kristynko👏Pekne dny👋👋👋

 6. Vašek F.

  Práce s kamerou moc hezká, názvy cviků jsem také ocenil. Ty střihy při změně cviku mi přišly být dost násilné, ale moc mi to nevadilo, protože když cvičím, obvykle nesleduji obrazovku. 🙂 Ale zvuk byl nějaký méně kvalitní, ten mikrofon křepčil nebo chrastil, či jak to mám pojmenovat, zvlášť ve vyšších polohách. Naštěstí to nevadilo porozumění. Díky za video!

  • Kristýna Karmazínová

   díky Vašku, budeme se snažit stále zlepšovat😉

 7. Petra

  Kristýnko, parádní cvičení 😉 závaží je supeer!!!!

 8. Market

  Milá a vážená Kristýnko,děkuji za skvělá týdenní cvičení…po běhu značkou ideál. Krásné dny.

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat