• Stopáž: 25 minut
 • Kategorie:
 • Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


25 minut závaží
Video je dostupné pouze předplatitelům.

Toto video vzniklo ve velké zimě😅❄️ Z toho důvodu je poměrně intenzivní s cílem se pořádně zahřát a dát si do těla v co nejkratším čase💪🏼

Ve videu jsem cvičila s kotníkovým závažím (každé 1 kg) Můžete použít i 0,5 kg nebo žádné😉

6 Comments
 1. Rihova18@seznam.cz

  Tak tohle je snad nejlepší video!!!! I když těžko soudit, když všechna jsou výborná. Mockrát děkuji.

 2. Milena

  Cviceni pekne, ale zase spis pro zacatecniky😊Je to hodne protahovaci. Nastesti vyber cviceni je tu velky a tech posilovacich a tvarovacich lekci je dost👍Dekuji za ne.

 3. Klára

  Teeda, nový formát videa. Moc povedené! 🙂 A cvičení super, ještě jsem si k tomu přidala zvlášť na nohy a jsem spokojená.

 4. Bohumila

  Kristýnko, skvělé nové video 🙂. Líbí se mi nový design. Cvičím s vámi už pár měsíců a vždy jsem nadšená,jak je každé video jiné a není to nikdy nuda. Neplánujete nějaké lekce na velkém míči?

 5. Milu

  Krasna inovace kamery a moc se mi libily ty strihy s nazvy cviku. A tak vim, co cvicim, coz je super👍😊V zaverecnem protazeni “v sede” jsem zjistila, ze mam jednu stranu tela vic zkracenou, coz jsem ani netusila🤔Celkove – lekce za jedna, Kristynko👏Pekne dny👋👋👋

 6. Vašek F.

  Práce s kamerou moc hezká, názvy cviků jsem také ocenil. Ty střihy při změně cviku mi přišly být dost násilné, ale moc mi to nevadilo, protože když cvičím, obvykle nesleduji obrazovku. 🙂 Ale zvuk byl nějaký méně kvalitní, ten mikrofon křepčil nebo chrastil, či jak to mám pojmenovat, zvlášť ve vyšších polohách. Naštěstí to nevadilo porozumění. Díky za video!

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat