• Stopáž: 39:37 minut
 • Kategorie: břicho | nohy | záda
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Pilates na břicho, nohy a záda

Video je dostupné pouze předplatitelům.

Jedno z mých velmi oblíbených cvičení na celé tělo. Zaměřuje se na tónování a rýsování břišních svalu a celkové zpevnění středu těla. Také si skvěle zaposilujete na nohy, zeštíhlíte vnitřní strany stehen a vytvarujete zadek. Nakonec nás čeká i cvičení na zpevnění středu těla a pánevního dna.

5 Comments
 1. Kamila

  Opět jsem si skvěle zacvičila, i když jsem několikrát musela odběhnout k prckovi. Děkuji! ♥

  • Kristýna Karmazínová

   To jsem moc ráda! A to odbíhání k prckovi moc dobře znám 😀 ♥

 2. Blanka

  Bylo to příjemné, bavilo mě to. Takhle to svoje břicho určitě shodím, díky.

  • Kristýna Karmazínová

   Super, díky moc! Určitě, shodíme ho spolu 😉

 3. Barča

  Kristýno dobrý den, tohle je moje oblíbené video. Já se snažím cvičit také 6 x týdně (někdy fakt rychlovka) a je to, samozřejmě, vidět, jen to břicho se shazuje fakt těžko :). Ale ono mi nenarostlo za dva měsíce ba ani za ta tři těhotenství.. Baví mě to, fakt moc, děkuji za přímý přenos do našeho obýváku :). Necvičím teda podle Vámi nastaveného plánu, ale střídám to podle toho na co mám zrovna chuť, případně když bolí ze dne před tím břicho, dám si sérii na nohy či záda atd.. Máte pravdu, že se zlepšuju, někdy to fakt bolí, ale už vydržím, nemusím přestávat.
  Chci se zeptat tak trochu off topic – kde kupujete ty super čelenky :)?
  Krásný večer ! Barča

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

vymazat formulářOdeslat