Chci založit účet

Online PilatesOnline Pilates
Online Pilates
Cvičení z pohodlí domova!
  • Úvod
  • Videa
  • Akce
  • Blog
  • O mně
  • Ceník
  • FAQ
  • Kontakt
Menu back  
 

Jak dosáhnout svých cílů v tomto roce a plán cvičení na tento týden

Jako každý rok si dávám předsevzetí –  jako 90% populace – ZHUBNU! 😂 Jsem po porodu a i když jsem cvičila, hlavně ke konci jsem si docela dopřávala, plus Vánoce, cukroví, no znáte to. Ale letos si nenapíšu na lednici kolik kg chci shodit 👆🏻 Udělala jsem si menší recherche, co se předsevzetí týče a zjistila jsem, že většina lidí, co se soustředí jen na cíle – např. zhubnu 10kg, zůstane většinou jen u těch cílů. Ale druhá skupina lidí, co se zaměřuje na správné návyky a techniky, jak těch cílů dosáhnout, je úspěšnější. Takže pokud jste na tom jako já, pojďte se zaměřit na nějaké reálné možnosti, jak svého vysněného těla dosáhnout. A hlavně je dlouhodobě dodržovat a vytrvat! Např. cvičit pilates podle plánu alespoň 4x do týdne, ale ideálně cvičit každý den, i kdyby to mělo být jen pár minut. Nejen, že náš den bude lepší hned od začátku, ale bude nás to motivovat se držet i po zbytek dne. A já si dávám za úkol ješte kardio-  3x týdně 45 min na eliptickém trenažeru, nebo procházka, co vydá 10 tisíc kroků. Plus samozřejmě upravit jídelníček – méně sladkého, hodně zeleniny, menší porce … Pokud vás zajímá jídelníček, dejte vědět a rozepíšu se o tom více:-)

Tak ať se vám daří v plnění svých cílů a snů, ať už je to krásná postava, nebo konec bolesti zad 🙂

Připomínám pilates víkend, který bude v květnu 15.-17.5. 2020 , ale POZOR DOŠLO KE ZMĚNĚ MÍSTA KONÁNÍ ↓

 VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE

Po kliknutí na obrázek se všem členům zobrazí dané video.

PONDĚLÍ

 HIIT PILATES – INTENZIVNÍ INTERVALOVÝ TRÉNINK

HIIT = High Intensity Interval Training. Tento trénink jsem sestavila záměrně pro vás, co si chcete zacvičit opravdu intenzivně a zlepšit si tak celkovou kondici. I Pilates se dá cvičit intervalově! A musím říci, že tento trénink dává dost zabrat mě, ale i mužům, co ho zkoušeli. Takže pokud bude pro vás příliš náročný, nezoufejte, časem se to zlomí. Tohle je trénink, který spaluje kalorie! Zkuste si ho zacvičit třikrát týdně a výsledky se jistě dostaví!

High intesity interval training


ÚTERÝ

 

PŘÍPRAVA NA LÉTO

Pojďme se připravit na léto! Při této lekci se zaměříme na problematické partie, tedy na břišní svaly a pak na zadek a celé nohy.

Příprava na léto

3 minuty na paže s činkami

Tohle cvičení trvá jen tři minuty! Zkuste cvičit bez přestání a výsledků určitě nebudete litovat 🙂

3 minuty na paže s čínkami


STŘEDA


HIIT intervalové cvičení 2

Další intervalové cvičení na spalování kalorií a budování fyzičky. Hight intensity interval training je velmi populární pro svou časovou nenáročnost a tzv. aferburn efekt. Pojďte se pořádně zapotit, je to výzva 🙂 minutu cvičíme maximálně intenzivně a 1 minutu volněji. P.s. libovolně upravte a z počátku cvičte intenzivně třeba jen prvních 30 sekund.

High intesity interval training 2


ČTVRTEK

 

SOS CVIKY NA ZÁDA

Tohle cvičení jsem sestavila tak, aby pomohlo od bolesti zad, která je způsobená většinou z přetížení. Pokud máte sedavé zaměstnání, hrbíte se na učením, nebo máte jinak fyzicky náročnou práci, tyhle cviky vám pomohou. Jsou také ideální pro maminky, které kojí a často nosí miminko. Nicméně pokud máte akutní bolest zad, cvičte až po konzultaci s lékařem.

K této lekci budete potřebovat jen podložku a ručník.

SÉRIE PĚTI

Tradiční série 5-ti pilates cviků, které vám zaručí, že kompletně posílíte svůj powerhouse! Toto video má dvě části: tutoriál, ve kterém vám vysvětlím techniku cviků a samotné cvičení, které začíná 9:30 min.


PÁTEK

AB BURN! ÚTOK NA BŘICHO(BUDE PÁLIT!:-) 

Břicho vás bude pěkně pálit po tomto tréninku! Zacílíme každičký sval na břiše, k tomu posílíme i záda a nohy. Pokud máte někdy pocit, že břicho při posilování necítíte, po tomhle ho ucítíte na 100%

BUTT LIFT ZA 6 MINUT!

Kratší, ale intenzivnější lekce na zadek a zadní stranu stehen, která zadek hezky pozvedne a udělá tzv. butt lift ?  I když je koncipovaná na dolní polovinu těla, posílíme i šikmé břišní svaly a posílíme střed. ?? Tuto lekci cvičím ve svém 2. trimestru těhotenství, takže ji mohou zkusit i těhotné, nicméně ji pro těhotné doporučuji pokud jste zvyklé cvičit, protože je náročnější a poměrně rychlá. Nebo si můžete vybrat pár cviků a cvičit je ve svém vlastním tempu?

ZADNÍ STRANA NOHOU, ZÁDA A TRICEPSY ZA 8 MINUT! 💪🏻

Během pouhých 8 minut si zacvičíme na celou zadní stranu těla – posílíme záda, zadek, nohy a také posílíme tricepsy!


SOBOTA

ABS!  💕 Pilates na celé břicho

Kompletní trénink na břišní svaly! Cviky jsou sestaveny tak, aby nám zeštíhlily a vytvarovaly celé břicho. Ucítíte ale i nohy!

NOHY A BOKY | SIDE LEG BURN

V tomto videu budeme rýsovat celé nohy v oblíbené pozici na boku – side leg. Variace tradičních pilates cviků vaše nohy úplně promění!

PĚTIMINUTOVÉ PROTAŽENÍ

Krásné protažení celého těla, které zabere jen 5 minut! Ideální po ránu, po jakémkoli tréninku, nebo i před spaním.

 

Související články
PLÁN CVIČENÍ NA TENTO TÝDEN OD 20.3. 2023
19.3.2023
PLÁN CVIČENÍ NA TENTO TÝDEN OD 13.3. 2023
12.3.2023
PLÁN CVIČENÍ NA TENTO TÝDEN OD 6.3. 2023
4.3.2023
PILATES VÍKEND V DUBNU HOTEL SLUNEČNÁ LOUKA*** 14.- 16. 4. 2023
4.3.2023
PILATES VÍKEND V ČERVNU Golf Resort Konopiště**** 23. 6. – 25. 6. 2023
4.3.2023
PLÁN CVIČENÍ NA TENTO TÝDEN OD 27.2. 2023
26.2.2023
4 Comments
  1. Odpovědět
    9.1.2020 at 8:53
    Mirka

    Krásný den,
    V úterý jsem si zacvičila sestavu z pondělí (masakr -krásný masakr :):):) a ve středu jsem šla na 45 minut na schody a běh. Nemohu chodit :):) pomóc . Dnes si dám jen břicho a protažení . děkuji a jen tak dál. Přeji pěkný den.

  2. Odpovědět
    15.2.2020 at 21:05
    Ľubica

    Prosím,môžete pridať viac k jedálničku? Ďakujem 😉

    • Odpovědět
      26.2.2020 at 23:08
      Kristýna Karmazínová

      Urcite, přidavač sem tam na Instagram a na YouTube, ale pokusím se sepsat něco i sem 🙂

      • Odpovědět
        29.2.2020 at 20:20
        Ľubica

        Kristínka,budem veľmi rada,istagram nemám ,skôr FB..
        Pilates som cvičila pred pôrodom asi rok …so stravou som sa nejak neobmedzovala…a z toho brucha po pôrode som bola prekvapená,bolo úplne krásne rovné,čo sa nedá povedať ako je to teraz ..😣Chcem si predplatiť cvičenie….Koľko € sa platí na mesiac a prosím iban účet…. Ďakujem 😉

Místo pro váš komentář

Zrušit odpověď na komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat

Poslední články
  • PLÁN CVIČENÍ NA TENTO TÝDEN OD 20.3. 2023
    19.3.2023
  • PLÁN CVIČENÍ NA TENTO TÝDEN OD 13.3. 2023
    12.3.2023
  • PLÁN CVIČENÍ NA TENTO TÝDEN OD 6.3. 2023
    4.3.2023
  • PILATES VÍKEND V DUBNU HOTEL SLUNEČNÁ LOUKA*** 14.- 16. 4. 2023
    4.3.2023
  • PILATES VÍKEND V ČERVNU Golf Resort Konopiště**** 23. 6. – 25. 6. 2023
    4.3.2023
  • PLÁN CVIČENÍ NA TENTO TÝDEN OD 27.2. 2023
    26.2.2023

Loading
  • Úvod
  • Videa
  • Akce
  • Blog
  • O mně
  • Ceník
  • FAQ
  • Kontakt
Facebook Instagram

Online Pilates

© 2017 onlinepilates.cz / Obchodní podmínky / Zapomenuté heslo / Uživatelský profil / Nastavit cookies