Video je dostupné pouze předplatitelům.

Oblíbené cvičení v pozici na boku, které budu trošku více vysvětlovat, takže se hodí i pokud začínáte, nebo k osvěžení správné techniky. Když budete cvičit správně, zapojíte kromě svalů na dolní polovině těla i šikmé břišní svaly a budete tak formovat pas, a to se vyplatí😅 Každopádně pálit to bude, slibuji!

  • Stopáž: 15:24
  • Kategorie: DOLNÍ POL.TĚLA + PAS
  • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE

3 Comments
  1. Jana

    Úžasné …skvělé zapojení svalů, příjemné opáčko 🙂

  2. MiVa

    10 dní jsem pauzírovala, a tak mě cvičení bolelo, ale spokojenost jak s délkou, tak zaměřením na nožky vyhovovalo …A tak to má byť 🤣

  3. Bezva masakr, Kristýnko 🙂 Dala jsem si to dohromady s rozcvičkou a cítím se skvěle.

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

Možná si přejete použít toto: HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> Váš komentář bude uveřejněn ihned po schválení.

vymazat formulářOdeslat