• Stopáž: 35:27 minut
  • Kategorie: Celé tělo
  • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

V tomto cvičení budeme používat kilová kotníková závaží, ale skvěle si zacvičíte i bez nich. Tenhle trénink je na celé tělo, skvěle tvaruje svaly nejen na nohou, ale posílíme skvěle i břicho a záda. Pojďte si dát pěkně do těla a výsledky se jistě dostaví!

2 Comments
  1. Barbora

    Super cviceni:) Závaží nemám, ale s ním bych stejně asi umřela:) pořádně jsem si makla í bez něj. Obecně mi dělá potíže pozice shoulder bridge.porad mě bolí bedra a musím být hodně nízko. U mořské panny nemám šanci mít obě sedací kosti na podložce. Vůbec mě to nepustí, tak snad časem;) Díky za super video, moc mě bavilo.

    • Kristýna Karmazínová

      Moc děkuju, Baru! V shoulder br. to děláte správně, nechoďte příliš vysoko, stačí po zapínání podprsenky. A to, že nejste oběma sedacíma kostma na podložce v mořské p. nevadí, tam jde hlavně o dobré protažení břišních svalů a zad. Jsem moc ráda, že Vás cvičení baví! Časem se Vám bude vše zdát mnohem jednodušší, tělo bude silnější!

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

vymazat formulářOdeslat