• Stopáž: 26:04 minut
 • Kategorie: pánev
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Cviky na posílení pánevního dna

Video je dostupné pouze předplatitelům.

Svaly pánevního dna jsou velmi důležité a v tomto videu se dozvíte proč a jak je správně posilovat. Ať už jste po porodu, trpíte inkontinencí, nebo zkrátka jen chcete zpevnit své pánevní dno, tato lekce je právě pro vás.

4 Comments
 1. Zuzana

  Děkuji za upřímný komentář na začátku videa! Mám to podobně, tak jsem toto cvičení (vybrala jsem pár cviků) zařadila k ranním cvikům na záda! A je to moc fajn, ostatně tak jako všechna ostatní videa!😉 Stale mé nadšení trvání, což je u mě co říct. Vydržet u jednoho druhu cvičení 3 měsíce (a rozhodně nehodlám končit), jsem na sebe pyšná 😀.

  • Kristýna Karmazínová

   Tak to je skvělé, Zuzko! Jsem na Tebe také pyšná, jen tak dál! :-)

 2. Akrabka

  Miluju Vaše videa s cviky na taneční dno. Cvičím s Vámi necelé dva měsíce, začala jsem hned po sestinedeli a cítím v břiše svaly, které jsem už ani nevěděla, že mám:) Únik moci zmizel a posílené panevni dno oceňují í v jiných oblastech 😉

  • Kristýna Karmazínová

   No tak to je úžasné! Moc děkuji za zpětnou vazbu, je to pro mě vždy skvělá inspirace a motivace natáčet dál :-)

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

vymazat formulářOdeslat