• Stopáž: 36:44 minut
  • Kategorie: Celé tělo
  • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Pokud chcete pořádně procvičit celé tělo, tato lekce se vám bude líbit! Začneme ve stoje, pak se přesuneme na podložku a budeme rýsovat celé nohy, břicho, pas a skvěle posílíme i záda. Budete potřebovat 1kg činky a podložku

1 Comment
  1. Barbora

    Kristý u tohoto videa jsem se zapotila :) Činky jsem si udělala z lahví s vodou, pak jsem asi v půlce videa musela jít uspávat a mezitím mi je starší holky vylily a rozstříhaly na nějaký svůj pokus, takže zbytek byl bez „činek“, ale stejně síla 😀
    Mladší dcera si pořád myslí, že když k někomu mluví do počítače, tak že ho dotyčný slyší. Celou dobu mého cvičení na Vás hulákala: „Ty jsi hezky oblečená“ a pak tvrdila, že se tomu smějete 😀 Tak to jen tak pro pobavení. Krásně jsem začala týden, i když nejsem úplně fit, snažím se udržet tempo:)

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

vymazat formulářOdeslat