• Stopáž: 32:05 minut
 • Kategorie: Celé tělo, čínky
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Tato lekce je skvělá pro posílení celého tělo s extra dávkou zátěže. Ve videu používám činky 1kg , ale můžete si vzít i menší lahve s vodou, nebo cvičit bez závaží, pokud jste začátečníci.

10 Comments
 1. Jana

  Přeji krásný den, tak mě po včerejším cvičení bolí celé tělo :-) Mám ráda vaše videa v přírodě a skvělý popis cviků, přesně ve chvíli kdy mi začne něco ujíždět, upozorníte, abychom si na to dávali pozor a drželi tělo tak jak máme. Jsem u většiny věcí věčný začátečník, ale k vašemu pilates se velmi ráda vracím. Konečně jsem objevila druh cvičení, které mě baví, dobře posiluje záda (mám scoliosu páteře) a zabere chvilku, zatížení tak akorát. Super jsou tedy i cvičební plány, že člověk nemusí přemýšlet co si pustí a má na daný den vybrané cvíčo. Děkuji a přeji hodně spokojených zákaznic, protože jste super! Jen tak dál, Jana

  • Kristýna Karmazínová

   Jani, moc Vám děkuji a nesmírně si toho vážím! Hned mám chuť natáčet dál a vymýšlet nové sestavy :-) Moc děkuji a ať se Vám daří!KK

 2. Barbora

  Dnes mě tato lekce moc potěšila :) O víkendu jsem k ocelovému (11.) výročí dostala ocelové činky pro ocelové svaly 😀 (vždycky si dáváme tématický dárek). Manžel mě tu každý den vidí se potit u Vašich videí, tak mě podpořil v mé snaze :) Měla jsem z nich velkou radost a těšila jsem se, až si s nimi zacvičím. Tak hnedka takhle při pondělku jsem s nimi pěkně chcípala 😀 Díky moc za skvělé video!

  • Kristýna Karmazínová

   To máte krásnou tradici! 😍 A jsem moc ráda, že jste činky využila! Určitě bude ještě hodně příležitostí, zrovna zítra se chystám natočit další video s činkami :-) Moc děkuji za komentář! :-)

 3. Broňa

  Dobrý den, myslela jsem si, že mám silné ruce😂 ,ale u dnešního cvičení jsem myslela, že mi upadnou 😀. Budu se muset víc na ty ruce zaměřit. Děkuji za úžasné cvičení.

  • Kristýna Karmazínová

   Já děkuji, že se mnou cvičíte! Nebojte, když jsem začínala, měla jsem stejné pocity :-) Mám v plánu více videí s činkami právě na rýsovaní paží. Cvičení s činkami je skvělé nejen na ně, ale dost posílí i záda a celkove vylepší postoj. Brzy budou v databázi 😉

 4. Olga

  Výborné cvičení nejen na ruce. Druhý den mě bolelo celé tělo :) Chtěla jsem se zeptat, jestli bude v budoucnu víc videí na posilování v kočce, jelikož mě takové cvičení moc baví a nezdá se to, ale dost se jím posílí i záda. Děkuji :)

  • Kristýna Karmazínová

   Děkuji moc, Oli!:-) Určitě, v kočce toho mám těď v plánu opravdu hodně. Preferujete více s činkami, nebo bez nich?

   • Olga

    Tak to je super zpráva! To už se moc těším :) Já si ráda zacvičím s činkami i bez, preferuji oboje :)

 5. Milu

  Dobry den Kristynko, toto cviceni s cinkami bylo u me fakt na krev. Netusila jsem, jak narocna to bude pulhodina a velmi dobre to vystihly damy, ktere komentovaly prede mnou. Jste uzasna, ze nam pripravujete tato videa. Porad se na tesim, porad me bavi a porad posouvaji👏Hezky zbytek dne👋

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

vymazat formulářOdeslat