• Stopáž: 32:05 minut
 • Kategorie: Celé tělo, čínky
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Tato lekce je skvělá pro posílení celého tělo s extra dávkou zátěže. Ve videu používám činky 1kg , ale můžete si vzít i menší lahve s vodou, nebo cvičit bez závaží, pokud jste začátečníci.

4 Comments
 1. Jana

  Přeji krásný den, tak mě po včerejším cvičení bolí celé tělo :-) Mám ráda vaše videa v přírodě a skvělý popis cviků, přesně ve chvíli kdy mi začne něco ujíždět, upozorníte, abychom si na to dávali pozor a drželi tělo tak jak máme. Jsem u většiny věcí věčný začátečník, ale k vašemu pilates se velmi ráda vracím. Konečně jsem objevila druh cvičení, které mě baví, dobře posiluje záda (mám scoliosu páteře) a zabere chvilku, zatížení tak akorát. Super jsou tedy i cvičební plány, že člověk nemusí přemýšlet co si pustí a má na daný den vybrané cvíčo. Děkuji a přeji hodně spokojených zákaznic, protože jste super! Jen tak dál, Jana

  • Kristýna Karmazínová

   Jani, moc Vám děkuji a nesmírně si toho vážím! Hned mám chuť natáčet dál a vymýšlet nové sestavy :-) Moc děkuji a ať se Vám daří!KK

 2. Barbora

  Dnes mě tato lekce moc potěšila :) O víkendu jsem k ocelovému (11.) výročí dostala ocelové činky pro ocelové svaly 😀 (vždycky si dáváme tématický dárek). Manžel mě tu každý den vidí se potit u Vašich videí, tak mě podpořil v mé snaze :) Měla jsem z nich velkou radost a těšila jsem se, až si s nimi zacvičím. Tak hnedka takhle při pondělku jsem s nimi pěkně chcípala 😀 Díky moc za skvělé video!

 3. Broňa

  Dobrý den, myslela jsem si, že mám silné ruce😂 ,ale u dnešního cvičení jsem myslela, že mi upadnou 😀. Budu se muset víc na ty ruce zaměřit. Děkuji za úžasné cvičení.

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

vymazat formulářOdeslat