• Stopáž: 17:51 minut
 • Kategorie: Celé tělo
 • Pouze pro členy

Vyplněním registračního formuláře vám bude pod uvedenými údaji založen účet. V následujícím kroku budete vyzváni k provedení úhrady předplatného.

Platba bude zrealizována prostřednictvím vašeho Pay-pal účtu nebo bankovním převodem. Po připsání platby na účet vám bude zaslán e-mail s informací, že vaše předplatné je aktivní.

 

REGISTRACE


Video je dostupné pouze předplatitelům.

Hledáte ,,nakopávací“ lekci na ráno? Tak jste ji našli. Pořádně rozproudíme krev v žilách, nebudeme se šetřit a pokusíme se získat maximum za necelých 18 minut. Mat workout na celé tělo, pojďte na to!

4 Comments
 1. Kamila

  Říkám si, 18 minut, tak to bude pohoda…No nebyla, začátek jsem vůbec nedávala a konec s plaňkou taky ne, bohužel. No snad jednou :-).

  • Kristýna Karmazínová

   Ale nebojte, vytrvejte, modifikujte si cviky a za pár měsíců to dáte úplně v pohodě! :-) p.s. pak dejte určitě vědět :-)

  • Katka

   Cvičím s Kristýnkou už 4 měsíce, snažím se denně alespoň 20 minut. Nechci říct, že je to pro mě teď úplná brnkačka, ale když to srovnám se začátky, kdy se mi po cvičení klepaly všechny svaly na těle a ani jsem cviky moc nedávala, tak je to teď pohoda. Takže vydržte, bude líp :)

   • Kristýna Karmazínová

    jééé paráda, to mi děláte ohromnou radost!!! A přesně, chce to vydržet a výsledky přijdou, slibuji! :-)

Místo pro váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude publikována. Povinná pole jsou označena *

vymazat formulářOdeslat